Astroliving / 29 Shkurt 2024, 09:25

Horoskopi 29 shkurt 2023, çfarë parashikojnë yjet sot për ju

Horoskopi 29 shkurt 2023, çfarë parashikojnë yjet sot për

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Të enjten yjet ju ftojnë të flisni për dashurinë gjatë ditës. Një rilindje e bukur personale është e mundur. Për sa i përket punës, ka një atmosferë pozitive ndaj nëse keni disa propozime për të bërë, kjo është koha e duhur.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Të enjten disponimi është pak i ulët dhe kujdes në dashuri sepse mund të lindin konflikte. Sa i përket punës, asnjë lajm i madh. Si gjithmonë, keni përshtypjen se punoni shumë dhe paguheni jo mjaftueshëm.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Të enjten ka ende disa dyshime në dashuri dhe në punë mund të ketë disa pengesa për të kapërcyer. Më mirë të merrni këshilla nga dikush nëse nuk dini në cilën rrugë të shkoni. Besoni atyre që dinë më shumë se ju dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë më shpejt se sa pritej.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Të enjten nëse ka dikë që të pëlqen, përpiqu të futesh brenda. Bëni lëvizjen e parë! Çfarë keni për të humbur? Sa i përket punës, po vjen një lëkundje e madhe. Të gjitha problemet e vjetra do të zgjidhen dhe ju mund të filloni përsëri nga e para.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Të enjten është një ditë ideale për t'u sqaruar në dashuri dhe gjithashtu për të takuar njerëz të rinj. Për sa i përket punës, ka zgjedhje për të bërë dhe deri në fund të muajit do të duhet të vendosni nëse do ta pranoni apo jo ofertën që ju është bërë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Të enjten tregohuni shumë të kujdesshëm në dashuri sepse rrezikoni të vendosni një lidhje në krizë për shkak të ndonjë keqkuptimi. Për sa i përket punës, ju dëshironi të largoheni dhe të ndryshoni jetën tuaj. Keni nevojë për diçka të re dhe për të ndjerë ajër të pastër në lëkurën tuaj. Ndoshta filloni duke ndryshuar qytetin dhe kompaninë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Të enjten kushtojini vëmendje inateve të vjetra që mund të rishfaqen në çift. Ju rrezikoni të debatoni me ata që ju rrethojnë. A nuk do të ishte më mirë të sqaronim gjithçka një herë e mirë. Për sa i përket punës jeni shumë dembel ndaj tregoni pak durim. Do të shihni që gjithçka do të funksionojë atëherë kur nuk e prisni.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Të enjten dashuria premton mirë. Nëse ka dikush që ju pëlqen, dilni përpara me guxim. Për sa i përket punës, kushtojini vëmendje të madhe kolegëve, mos u besoni të gjithëve, sidomos Demit dhe Ujorit me të cilët mund të ketë fërkime.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Të enjten ndoshta do të ishte më mirë të mos mendoni shumë për të kaluarën. Për sa i përket punës, nëse jeni në kërkim të një pune të re, filloni të dërgoni CV-të tuaja. Asnjëherë nuk e dini se një kompani mund t'ju përgjigjet pozitivisht dhe të bëjë një ndryshim në jetën tuaj profesionale dhe më gjerë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Të enjten gjatë orëve në vijim do të vijnë suksese të mrekullueshme në dashuri dhe shumë takime të reja interesante, bëhuni gati për të njohur dhe vepruar. Për sa i përket punës, mos bëni zgjedhje të nxituara. Më mirë të qëndroni të qetë dhe të mos zemëroheni nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të enjten ka pak shqetësim në ajër në dashuri. Sa i përket punës, ka diçka për të rishikuar në projektet tuaja, veçanërisht nëse jeni të vetëpunësuar. Bëni pak matematikë, pa u shqetësuar.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Të enjten në dashuri do të duhet shumë maturi, sidomos në fillim dhe mos u kapni vetëm nga entuziazmi. Sa i përket punës, zhvillime të reja, madje edhe burime të reja të ardhurash janë në rrugë e sipër.

Horoskop