Astroliving / 24 Shkurt 2024, 09:22

Horoskopi ditor, e shtunë 24 shkurt 2024

Horoskopi ditor, e shtunë 24 shkurt 2024

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Të shtunën ju jeni njerëz të fortë dhe koherent. Kur vendosni të bëni diçka, duhet ta arrini qëllimin tuaj me çdo mjet, edhe nëse të gjithë rreth jush ju thonë të mos jeni kokëfortë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Të shtunën ju duhet momenti pozitiv vazhdon, jeni plot energji. Periudhë e shkëlqyer sidomos për dashurinë, në fakt dikush do ta rizbulojë një të tillë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Të shtunën problemet që nuk janë zgjidhur do t'ju kthehen përsëri për t'ju shqetësuar në javët në vijim. Do të jetë një fazë më pak se e shkëlqyer e vitit. Mundohuni të merreni me debatet në dashuri.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Të shtunën ju keni mendime por jeni ende në një fazë rikuperimi. Në fund të marsit do të keni për të kaluar një test të rëndësishëm. Kujdes nga njerëzit e rremë.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Të shtunën do të shpenzoni më shumë para në këtë kohë. Në përgjithësi jeni shumë bujarë, por në çdo rast mos bëni gabim të ekspozoheni shumë financiarisht. Të shtunën përpiquni të shmangni diskutimet, t'i çoni përpara ose t'i shtyni ato.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Të shtunën ju është dashur të përballeni me ndarje të mëdha dhe ndaj tani nuk doni të dëgjoni për dashuri të vështira apo lidhje të kota. Po mësoni të jeni më konkret dhe realist.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Të shtunën ju jeni kontrovers këto ditë. Ata që punojnë prej kohësh në një kompani menduan të largoheshin në janar, sepse gjenden në kushte armiqësore. Me Saturnin disonant, kjo fazë nuk është në të vërtetë një krizë, jeni ju që keni pak energji për të bërë gjëra këtë fund muajit shkurt.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Të shtunën, nuk ndiheni më të mirët, në nivel fizik edhe sepse do të keni shumë për të bërë. Megjithatë, gjatë orëve të ardhshme, do të jeni në gjendje të mbyllni një projekt me fitim. 2024 do të jetë një vit që do t'ju çlirojë nga shqetësimet dhe gjërat që nuk janë më në rregull.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Të shtunën nëse ka pasur konflikte të përsëritura në dashuri, do të duhet të jeni të kujdesshëm. Momentet e tensionit mund të kthehen gjatë fundjavës.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Të shtunën ju jeni një shenjë e fortë dhe e vendosur, por mbani mend se është gjithashtu mirë të dëgjoni se çfarë thonë të tjerët herë pas here. Ata që janë mbyllur do të duhet të ndryshojnë qëndrim.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të shtunën në ditët të rëndësishme, herë pas here do të dëshironit të ndryshoni diçka në jetën tuaj, të mos bëni revolucion, por të paktën shikoni horizonte të tjera.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Të shtunën një dashuri e papritur po vjen, për ata që janë beqarë, apo plane të mëdha me ata që tashmë i doni. Nga ana juaj ka një dëshirë të madhe për të përfunduar në sferën sentimentale.

Horoskop