Astroliving / 19 Shkurt 2024, 08:40

Horoskopi sot, 19 shkurt 2024

Horoskopi sot, 19 shkurt 2024

 

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Të hënën po hyni në një javë të komplikuar nga pikëpamja sentimentale. Ju ende keni dyshime për historinë që po jetoni sepse nuk shihni ndonjë rezultat në të ardhmen. Për sa i përket punës, do të merrni një lajm të mirë. Java e punës do vijojë me ulje-ngritje.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Të hënën do ju presin orë veçanërisht plot ngjarje. Më shumë se orë ditët që vijnë. Të paktën deri të enjten do të ketë kërcime. Megjithatë, përpiquni të mbani nën kontroll stresin dhe mos derdhni frikën dhe neurozat tuaja mbi partnerin tuaj.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Të hënën do të jetë një ditë shumë pozitive sidomos në dashuri pasi Afërdita do të jetë në anën tuaj. Çiftet do përjetojnë një erë të pazakontë pasioni. Puna do t'ju japë kënaqësi të madhe.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Të hënën në orët e ardhshme do të keni yjet në krah. Në dashuri dhe në punë mund të vijnë disa lajme të vogla, sidomos në mesjavë. Bëhuni gati për t'i pritur me një buzëqeshje.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Të hënën komplikimet në dashuri po theksohen për shkak të një Hëne që nuk premton. Mundohuni të shmangni tema të pakëndshme me partnerin tuaj. Pse të filloni diskutime të pakëndshme, shpesh të pakuptimta?

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Të hënën do të jetë një javë e mirë për ju dhe për të gjithë. Yjet do jenë pozitivë dhe mund t’i shfrytëzoni sa më mirë. Për sa i përket punës, angazhimi juaj po jep fryte.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Të hënën nuk jeni ende të sigurt se e dini se çfarë kërkoni në dashuri, por sigurisht që keni nevojë të përjetoni ndjesi më të freskëta dhe më intriguese. Ka ardhur koha të filloni të planifikoni disa udhëtime interesante me ose pa partnerë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Të hënën në dashuri edhe këtë javë lidhja e dashurisë duhet të rikuperohet nga një periudhë vështirësie. Do jeni shumë të zënë me angazhimet tuaja por në të njëjtën kohë do duhet të përpiqeni të mos e neglizhoni shumë partnerin.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Të hënën në orët e ardhshme Marsi tranzit do të ndikojë në disponimin tuaj dhe kjo do t'ju sigurojë që ditët e ardhshme t'i përballoni me një ton shumë të lartë dhe optimist. Kushtojini vëmendje një mashtrimi të vogël nga një person që e njihni mirë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Të hënën shumë prej jush do të mërziten nga ata që ju mbushin me iluzione të rreme, por, për fat, jo gjithmonë u kushtoni shumë rëndësi fjalëve të tyre. Mundohuni të kaloni një javë të qetë edhe në dashuri dhe në punë. Mjaft polemika, bëni paqe.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të hënën ju presin disa ditë shumë të gjalla dhe disa ditë të ndrydhura. Shkurtimisht ulje-ngritjet. Humori juaj do të luajë një rol themelor në marrëdhëniet, si ato romantike ashtu edhe ato të punës apo miqësisë. Mbani nën kontroll ankthet tuaja.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Të hënën gjatë javës që do të fillojë do t'ju duhet të kaloni pak kohë të lirë për të kaluar disa orë në shoqërinë e njerëzve tuaj të dashur. Mundohuni gjithashtu të gjeni kohë për partnerin tuaj.

Horoskop