Astroliving

26 Shkurt 2024, 09:26 Astroliving

Horoskopi sot, e hënë 26 shkurt 2024

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillTë hënën java do të hapet me kombinimin astral të Venusit dhe Hënës që ...

24 Shkurt 2024, 09:22 Astroliving

Horoskopi ditor, e shtunë 24 shkurt 2024

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillTë shtunën ju jeni njerëz të fortë dhe koherent. Kur vendosni të bëni di&ccedi...

23 Shkurt 2024, 09:04 Astroliving

Horoskopi ditor, e premte 23 shkurt 2024

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillHëna është e favorshme në dashuri, por kini kujdes që duke filluar nga premtja muaji s...

22 Shkurt 2024, 08:59 Astroliving

Horoskopi ditor, e enjte 22 shkurt 2024

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillTë enjten kjo ditë është paksa e veçantë ndaj bëni kujdes sepse do të n...

21 Shkurt 2024, 09:21 Astroliving

Horoskopi sot, 21 shkurt 2024

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Hëna është vërtet e favorshme, keni ide të qarta në dashuri. Do të p&eum...

20 Shkurt 2024, 08:53 Astroliving

Horoskopi sot, 20 shkurt 2024

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillTë martën në këtë ditë do të ketë një shans për të rizbul...

19 Shkurt 2024, 08:40 Astroliving

Horoskopi sot, 19 shkurt 2024

  DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillTë hënën po hyni në një javë të komplikuar nga pikëpamja sentimen...

18 Shkurt 2024, 09:31 Astroliving

Horoskopi sot, 18 shkurt 2024

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillGjatë të së dielës shumë prej jush do të zbuloni ndjenjat tuaja. Do të keni m&...

16 Shkurt 2024, 08:57 Astroliving

Parashikimi i yjeve, 16 shkurt 2024

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillTë premten dashuria është vërtet triumfuese, ndaj përfitoni prej saj. Nëse ka pasur...