Horoskopi

8 Janar 2019, 13:44 Peshqit

Vjetor 2022

Jupiteri do të qëndrojë në shenjën tuaj gjatë gjysmës së parë të vitit, ndaj nisni të mendoni për gj...

8 Janar 2019, 13:44 Peshqit

Mujor MAJ

Yjet e majit janë në anën tuaj, duke shtuar suksesin tuaj. Lëvizja e Jupiterit më datë 16 ka një ndikim më intrigues n&e...

8 Janar 2019, 13:44 Peshqit

Javor 24-30 prill

Yjet premtojnë për një situatë të shkëlqyer në sferën e dashurisë, sidomos ditën e premte. Në përgji...

8 Janar 2019, 13:43 Ujori

Vjetor 2022

Energjitë tuaja duhet t’i përdorni më mirë gjatë vitit 2022. Nuk lejohen shpërdorimet e kota, si të kohës ashtu ed...

8 Janar 2019, 13:43 Ujori

Mujor MAJ

Ujorët urrejnë të jenë të mërzitur. Në mes të muajit, Jupiteri nis një kalim, i cili do t’ju shtyjë t&eu...

8 Janar 2019, 13:43 Ujori

Javor 24-30 prill

Historitë që tashmë kanë përfunduar nuk mund të rikuperohen, por mund të përjetoni një përvojë të re...

8 Janar 2019, 13:43 Bricjapi

Vjetor 2022

Këtë vit do të gjendeni përballë shumë zgjedhjeve, por për fat të mirë jeni aq të zotë sa të merrni ...

8 Janar 2019, 13:42 Bricjapi

Mujor MAJ

Yjet kanë filluar të ndikojnë në favorin tuaj. Në 2023 do të vlerësoni të gjitha raportet tuaja. Shpresoj të keni l...

8 Janar 2019, 13:42 Bricjapi

Javor 24-30 prill

Jeni në kërkim të së vërtetës dhe për këtë do të vendosni me shpatulla pas murit ata që ju bëjnë...

8 Janar 2019, 13:41 Shigjetari

Vjetor 2022

Ky vit i ri do të nisë në mënyrën më të shfrenuar të mundshme, pasi jeni ende plot e përplot me angazhime të p...

8 Janar 2019, 13:41 Shigjetari

Mujor MAJ

Risia e këtij muaji është ndikimi i mirë i Marsit, i cili prej datës 20 ju shpërblen përpjekjet tuaja. Çdo kërkes...

8 Janar 2019, 13:41 Shigjetari

Javor 24-30 prill

Është koha të lini mënjanë dëshirën për një marrëdhënie sfiduese dhe t'i lini vend një pasioni t&eum...

8 Janar 2019, 13:40 Akrepi

Vjetor 2022

Përgatituni për një vit të mbushur plot me fishekzjarrë. Jo gjithmonë do ta keni të lehtë, por një gjë ës...

8 Janar 2019, 13:40 Akrepi

Mujor MAJ

Dëshira për të luftuar rritet. Ju ndodh shpesh të kaloni periudha që karakterizohen nga padurimi dhe kjo do të jetë një ...

8 Janar 2019, 13:39 Akrepi

Javor 24-30 prill

Për ata që po përjetojnë një marrëdhënie stresuese, gjërat mund të ndryshojnë së shpejti. Ju dëshiro...

8 Janar 2019, 13:39 Peshorja

Vjetor 2022

Vini rregullin në jetën tuaj në vitin 2022. Gjëja e fundit për të cilën keni nevojë është një jetë k...

8 Janar 2019, 13:38 Peshorja

Mujor MAJ

Planeti i Marsit vazhdon t’ju bezdisë. Shumë nga ju nuk duan të punojnë në një mjedis të caktuar do të sjellin ide...

8 Janar 2019, 13:38 Peshorja

Javor 24-30 prill

Ditët e para të javës do të jenë pozitive për ata që do të vendosin të zbulojnë ndjenjat e tyre. Çiftet...

8 Janar 2019, 13:38 Virgjëresha

Vjetor 2022

Këtë vit duhet t’i kushtoni më shumë rëndësi jetës suaj sentimentale. Sigurisht, që keni plot detyra dhe përg...

8 Janar 2019, 13:37 Virgjëresha

Mujor MAJ

Maji do të jetë një muaj i mbarë dhe duket se këtë muaj, lodhja do të zhduket krejt papritur. Jupiteri vjen në shpë...

8 Janar 2019, 13:37 Virgjëresha

Javor 24-30 prill

Do të fillojë për ju një periudhë pozitive në sferën e dashurisë, sidomos për ata që duan të fillojnë...

8 Janar 2019, 13:36 Luani

Vjetor 2022

Këtë vit të ri gjithçka do të jetë më e shfrenuar për të lindurit e kësaj shenje. Keni kuptuar se nuk doni t...

8 Janar 2019, 13:36 Luani

Mujor MAJ

Ata që kanë duart plot me punë, do të përpiqen të ndryshojnë pak atmosferë. Pas datës 16 do të kthehen disa pr...

8 Janar 2019, 13:36 Luani

Javor 24-30 prill

Mundohuni t'i kaloni të qetë këto ditë, pasi mund të krijohen disa keqkuptime për shkak të Hënës në pozicion t...

8 Janar 2019, 13:36 Gaforrja

Vjetor 2022

Takimet që do të realizoni gjatë muajve të parë të vitit do t’i hapin udhë shumë takimeve të tjera. Zgjidhni ...

8 Janar 2019, 13:35 Gaforrja

Mujor MAJ

Ky është muaji kur do të merrni përgjigje konkrete. Keni thuajse një vit që po pësoni një transformim të madh. Prej...

8 Janar 2019, 13:35 Gaforrja

Javor 24-30 prill

Sapo keni dalë nga një periudhë tensioni të fortë në dashuri. Çiftet më solide nuk janë në rrezik. Duhet t&e...

8 Janar 2019, 13:34 Binjakët

Vjetor 2022

Këtë vit duhet t’i merrni gjërat shumë seriozisht, pasi s’mund të humbni më kohë. Dëshira juaj për t&eu...

8 Janar 2019, 13:34 Binjakët

Mujor MAJ

Maji është muaji në të cilin Dielli hyn në shenjën tuaj të zodiakut, duke filluar nga data 21. Një periudhë që...

8 Janar 2019, 13:33 Binjakët

Javor 24-30 prill

Po përjetoni nervozizëm në punë të shkaktuar nga ndikimi i Marsit. Mos i nënvlerësoni propozimet që ju vijnë, ato m...

8 Janar 2019, 13:33 Demi

Vjetor 2022

Shfrytëzoni më së miri gjashtë muajt e parë të vitit për të arritur objektivat tuaja; pjesa e dytë e vitit do t&eum...

8 Janar 2019, 13:33 Demi

Mujor MAJ

Prej këtij muaji nis një skenar shumë ngushëllues për shenjën tuaj të horoskopit. Në bazë të përvojave t&...

8 Janar 2019, 13:32 Demi

Javor 24-30 prill

Në dashuri ka diçka që nuk shkon, ose një përgjigje që prisni po vonon të arrijë. Andej nga java e ardhme gjithç...

8 Janar 2019, 13:30 Dashi

Vjetor 2022

Viti 2022 për të lindurit e shenjës së Dashit do të ndahet në dy pjesë: e para deri në maj, e cila do të jetë ...

8 Janar 2019, 13:29 Dashi

Mujor MAJ

Ky muaj është vendimtar në aspektin profesional pasi Jupiteri ka kaluar në shenjën tuaj. Mos u shqetësoni, pasi të ardhurat q...

8 Janar 2019, 13:29 Dashi

Javor 29 maj-4 qershor

Të lindurit në shenjën e Dashit do të kenë një javë të mbarë. Nëse Venusi në shenjën e Gaforres ju k...