Modë / 9 Nëntor 2022, 15:53

Këto janë çizmet që duhet t'i kenë të gjitha vajzat në gardërobë këtë vjeshtë/dimër

Këto janë çizmet që duhet t'i kenë të

Nuk ka moment të vitit që çizmet të mos duken më bukur se kurrë në këtë periudhë të vitit, siç është vjeshta dhe dimri. Me taka apo thjesht të sheshta, Chelsea boots këtë vit janë një trend që gjithkush nga ne duhet ta përqafojë. Ky aksesor është një zgjidhje për çdo veshje që nga pantallonat jeans, fundet e ngushta te fustanet e gjatë me motive floreale dhe kardiganët prej kashmiri ose leshi, duke plotësuar kësisoj pamjen tuaj.

Modelet e këtij sezoni përmbushin nevojat e çdo vajze dhe gruaje, ndaj hidhuni në sy modeleve të mëposhtme para se të dilni për shopping. Mund të zgjidhni mes lëkurës mat ose prej gome të papërshkueshme nga uji, takave të sheshta ose thembrave pak më të larta, zgjedhja është e juaja.

Këto janë çizmet që duhet t'i kenë të

Këto janë çizmet që duhet t'i kenë të

Këto janë çizmet që duhet t'i kenë të

Këto janë çizmet që duhet t'i kenë të

Këto janë çizmet që duhet t'i kenë të

Horoskop