Personazh / 28 Dhjetor 2022, 17:22

Kuron prej vitesh imazhin e vajzave ave më IN në kryeqytet, ja çfarë "fsheh" Egerta Shehu në çantën e saj

Kuron prej vitesh imazhin e vajzave ave më IN  në kryeqytet, ja

E keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë mban një parukiere gjithmonë me vete? Përgjigjen ua zbulon Egerta Shehu, vajza e talentuar që kujdeset prej vitesh për imazhin e shumë femrave në kryeqytet. E apasionuar pas bukurisë fine dhe linjave të pastra, Gerta, siç e njohin edhe miqtë, duket nga ato që ndjek parimin "pak e saktë" dhe këtë e zbuloi për rubrikën më cool "Në çantën time".

Ajo na tregoi se është "e çmendur" pas trëndafilave, por në pamundësi për t'i mbajtur në çantën e saj të vogël, nuk del gjëkundi pa parfumin e saj me bazë trëndafilash. Për të është e rëndësishme të ruajë dhe organizojë idetë lidhur me punën, ndaj nuk del kurrë pa axhendën e saj.

"E hap kur s'duhet dhe e mbyll kur duhet", kështu e perifrazon Egerta marrëdhënien e saj të dashuri-urrejtjes me portofolin. Po tjetër? Shihni videon dhe zbulojeni vetë në videon e mëposhtme.

ne çanten time g studio egerta shehu

Horoskop