News / 12 Maj 2021, 11:18

Luftë e hapur, ekspertët zbulojnë se si Kate po hakmerret ndaj Meghan pa u kuptuar aspak

Luftë e hapur, ekspertët zbulojnë se si Kate po hakmerret ndaj

Pas intervistës së Meghan Markle,ku kjo e fundit e akuzoi Kate Middleton si shkaktaren e shumë prej problemeve të saj në familjen mbretërore, dukesha e Cambridge po reagon në një mënyrë shumë elegante ndaj sulmit mediatik të 2 muajve më parë.

Sipas “Express”, Kate nuk do ta lejojë dukeshën e Sussex,  Meghan Markle, të komprometojë familjen e saj pa luftuar më parë. Ajo po lufton duke postuar fotografi nga familja e saj për të treguar se ata janë njerëz të thjeshtë dhe pse pjesë e familjes mbretërore. Gjithashtu duke hapur një kanal në Youtube për të treguar pjesë nga familja e saj në një kohë që Meghan nuk dëshiron as të shfaqë imazhin e Archie-t.

Lufta mes Meghan Markle dhe Kate Middleton gjithashtu ka hyrë në fushën e botimeve, me të dy dukeshat që kanë botuar libra të rinj. Kate botoi një libër fotografie të quajtur Hold Still, duke shfaqur jetën e britanikëve gjatë pandemisë Covid-19. Meghan ka nxjerrë një libër për fëmijë të quajtur The Bench, i cili shfaqi valë zemërimi mes komentuesve që e kritikuan atë për përdorimin e titullit të saj mbretëror .

Horoskop