Modë / 4 Mars 2024, 10:15

Aurela Hoxha prezanton koleksionin e saj të ri të të brendshmeve në "Paris Fashion Week"

Aurela Hoxha prezanton koleksionin e saj të ri të të brendshmeve

Modelja e famshme shqiptare Aurela Hoxha ka sfiluar në Javën e Modës në Paris, në të cilën ka marrë pjesë për të prezantuar koleksionin e ri të brandit të saj.

Aurela Hoxha prezanton koleksionin e saj të ri të të brendshmeve

Modelet e ndryshme, format dhe larmishmëria e ngjyrave është pëlqyer shumë nga të pranishmit që kishin marrë pjesë për të ndjekur nga afër këtë event madhështor të industrisë së modës.

Miku i saj i ngushtë, Endrit Mertiri përmes një postimi në Instagram ka uruar Aurela Hoxhën për suksesin e saj të radhës, duke shkruar: “Engjëjt duke ecur në Paris !!! Urime dashuria ime @hoxha_aurela @aurelahoxhabrand! Duke i shërbyer ëndrrave gjithmonë”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Endrit Mërtiri (@endritmertiri)

Modelja e ka realizuar sfilatën e parë në Paris Fashion Week në mars të 2022-shit duke u njohur tashmë nga shumë brande të rëndësishme ndërkombëtare.

 

Horoskop