Modë / 19 Korrik 2023, 18:53

Thonj natyralë, trendi që po i "fikson" vajzat këtë verë

Thonj natyralë, trendi që po i "fikson" vajzat

Arti në thonj, në të gjitha format e tij do të vazhdojë të jetë gjithmonë ndër tendencat kryesore në çdo sezon, mirëpo kësaj here nuk dominojnë ngjyra apo modele të ndryshme.

Trendi aktual, i njohur ndryshe si luksi i qetë, ka bërë që shumë gra të kthehen në pamje klasike, të nënvlerësuar që nuk kërkojnë shumë përpjekje.
Pikërisht ky trend përkthehet në manikyr si thonj lakuriq, pra thonj të zhveshur dhe dëshiron që skajet të jenë të rregulluara mirë, me thonjtë të pa lyer ose tërësisht, ose me një bazë transparente që jep një shkëlqim delikate.

Thonj natyralë, trendi që po i "fikson" vajzat

Kutikulat priten ose shtyhen mbrapa, thonjtë kanë një formë të njëtrajtshme, të rregullt pa ekzagjerime në gjatësi dhe sigurisht duart janë të hidratuara në mënyrë perfekte.

E thjeshtë, elegante dhe ideale për ata që nuk duan të bëjnë një manikyr profesional çdo dy javë për të mbajtur manikyrin ose artin e thonjve të duken të përsosur.

Thonj natyralë, trendi që po i "fikson" vajzat

Thonj natyralë, trendi që po i "fikson" vajzat

Horoskop