Pushime verore 31 Maj 2016

15 destinacionet e "pazbuluara" të Evropës

Pushime verore

udhete

Vera po vjen dhe nuk kemi asnjë dyshim se ju tashmë jeni duke menduar për pushimet e ardhshme. Nëse jeni në kërkim të aventurave pse të mos provoni diçka të re këtë verë? Side Bright ka përpiluar një listë të 15 qyteteve  më të bukura në Evropë.  Nuk keni pse shqetësoheni nëse udhëtimet jashtë Shqipërisë nuk i përballoni dot sepse dhe vendi ynë është ndër destinacionet më të bukura në Evropë.
Bruges, Belgium
Sintra, Portugal
Brasov, Romania
Gdansk, Poland
Mostar, Bosnia and Herzegovina
Bled, Slovenia
Novi Sad, Serbia
Koman, Albania
Ronda, Spain
Annecy, France
Porto, Portugal
Bergamo, Italy
Bordeaux, France
Albarracin, Spain

{gallery}fotogaleri2016/europe{/gallery}

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor