Turizmi / 5 Maj 2017, 18:24

Rezorte luksoze në Antalia, çmime dhuratë, të ftuar VIP, ja ç'ndodhi mbrëmë në festën e Globus Travel

unnamed

Globus Travel, agjensia elitare e cila kujdeset qe pushimet te jene te paharrueshme mbremjen e djeshme organizoi nje event elegant ne ambjentet e Plaza. Pushimet po afrojne, eshte koha te mendoni per to dhe Globus Travel me partnerin e tyre Cosmos Tours prezantuan dy thesare. Resorte luksoze ne bregdetin e Antalias. Maxx Royal ofron gjithcka nje cift apo nje familje deshiron per ditet me te vecanta, relaksuese te vitit. Nen klasin e ambjentit , dekoruar me shume shije enkas per kete event te mireprisnin me tingujt e muzikes live, pije ushqim I shijshem e shoqeri e mire . Kjo mbremje madheshore me prezencen e klienteve besnike prej shume vitesh te agjensise dhe personazhe te njohur publike ofroi edhe shume surpriza. Me e vecanta ishin 3 cmime dhurate, ku u shpallen 3 fitues per te kaluar pushime ne keto resorte dhe 1 prej tyre do te udhetoje ne New York, vendi me i ri ku po zhvillon aktivitetin agjensia Globus Travel.

unnamed 1


unnamed 2


 unnamed 3


 unnamed 4


 unnamed 6

Horoskop