News / 20 Tetor 2017, 10:01

Ky është shoku i ngushtë i djalit të Jonida Maliqit, edhe ai

onka

Për Jonida Maliqin, vigjilja e Krishtlindjes së 2011-ës do t’i sillte dhuratën më të bukur të vitit, thesarin që tashmë kishte një emër, Dan. Ndërsa kanë kaluar më pak se 6 vjet nga lindja e tij, Dan është rritur dhe është kthyer në mikun më të mirë të mami Jonidës që i ndan ditët me angazhimit si nënë, karrierës dhe biznesit të këpucëve. Duke u ndalur tek ky i fundit, duhet thënë se Jonida ka patur një vizitë shumë të këndshme ditën e djeshme. Në dyqanin e saj ka ardhur Fernando, djali i këngëtares Çiljeta Xhilaga, i cili ka sjellë një tërmet ''të vërtetë" bashkë me Danin pasi kanë luajtur e vrapuar gjatë gjithë kohës, mesa duket shoqëria mesa mamave tashmë është trashëguar edhe nga vogëlushët e tyre.

22690100 10210787586141343 1756259407 o

22664087 10210787586541353 1609972043 o

 

Horoskop