Familja / 10 Tetor 2018, 10:24

Nuse të 2019-ës bëhuni gati/ këto janë modelet që mund të zgjidhni për dasmën tuaj

rftytyyu

Shumë rëndësi i kushtohet veshjeve të përdtshme, modës së re që vjen çdo vit dhe sidomos aksesorëve ose këpucëve. Por jo gjithmonë njerëzit, veçanërisht gratë janë të fokusuara vetëm tek përditshmëria. Dita më e bukur e jetës dhe që mendojnë që të vogla është ajo e martesës. Fustani i bardhë i ëndrrave që ndryshon çdo vit sa herë dalin modele të reja. Për 2019-ën këto më poshtë janë më të pëlqyerit në rrjetet socialedhe në pasarela: Jo vetëm i bardhë: qëndismat janë një pjesë shumë e veçantë e modës. Në fustanet e nuseve i shohim tani me ngjyra të ndyrshme ose në gold. Këto dy modele i sjell marka Monique Lhuillier.

tyutyuj

Mëngë të dukshme: fustani klasik nuk ikën nga moda, e vërtetë por ndryshimet janë të mirëpritura. Galia Lahav vë në dukje mëngët e fustanit të fryra dhe të gjitha më tyl. Fustani i Meghan Markle: ai fustani minimalist, shumë I thjeshtë dhe I bukur vjen dhe për vitin 2019 nga Amsale. Natyrisht me copë mëndafshi.  E më pas kemi shumë lule, mëngë të rëna, tyl dhe dantellë për të gjitha nuset që duan të jenë në qëndër të vëmëndjes!

tyuiyi

Horoskop