Bricjapi 8 Janar 2019

Javor 31 tetor-6 nëntor

Bricjapi

Do t’ju duhet të prisni, nëse doni të merrni më të mirën nga jeta. Njerëz të ndryshëm ju kanë shoqëruar në jetën tuaj dhe disa prej tyre ju kanë ndihmuar të realizoni ëndrrat tuaja më të fshehta. Mes tyre duket se është dhe “shpirti binjak” shumë i dëshiruar, por nuk është momenti më i mirë për të shfaqur ndjenjat. Fundjava do të jetë më e mirë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor