Familja / 17 Dhjetor 2019, 12:05

Njihuni me Yogin, labradorin më të famshëm dhe të ëmbël; Të veçantat e katërputrakut, yllit më të ri në Instagram

Njihuni me Yogin, labradorin më të famshëm dhe të

“Tring i mirë, me shok shumë!” është slogani i ofertave më të fundit nga TRING, i cili sjell krah ish kapitenit  të skuadrës shqiptare të futbollit, labradorin e famshëm të Instagramit, Yogin . Nëse ky spot ju ka shpëtuar, ju ftojmë ta ndiqni më poshtë, e jemi të sigurtë, që pas çmimeve fantastike, një tjetër gjë që do ju mbesë në mend është dhe labradori i ëmbël.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tring (@tring_albania) on

Ai është një vjeç e katër muaj e gjatë xhirimeve të spotit u soll sikur të ishte një aktor i vërtetë me shkollë. Është i edukuar dhe pëlqen të shoqërohet me të gjithë. Katërputrakët janë shokë të çmuar, ndaj dhe pjesëmarrja e tij në spotin e fundit të Tring e bën ofertën edhe më të çmuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hey there, It’s YOGI BEAR (@yogi_theyellowlab_) on

Ai numëron më shumë se 8 mijë ndjekës në Instagramin e tij dhe tashmë ka edhe përfitime si për shembull një abonim 12-mujor në paketën tokësore extra për vetëm 9,900 lekë duke marrë dhuratë aparatin tokësor dhe kartën smart për të parë të gjithë dokumentarët me kafshë si edhe eventin më të madh futbollistiik, UEFA Champions League.

Për të përfituar edhe ju oferta dhe dhurata si Yogi, hidhini një sy spotit të tij në Tring:

 

Gjithçka ju duhet këto festa është TRING!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LIVING (@living_albania) on

Horoskop