Modë 8 Shtator 2020

Tendenca më e re e modës është e veçantë, e frymëzuar nga filmat vizatimor

Modë

Kur vjen puna tek moda, Instagram është ndër të parët që reklamon tendencat e reja. Këtë herë bëhet fjalë për një trend të veccantë, megjithatë të bukur të jakave të bluza. Bëhet fjalë për jakën “Peter Pan” që po shfaqen në çdo artikull të veshjeve të mundshme këtë sezon, duke përfshirë markat më të njohura.

“La Veste”, marka e bashkë themeluar nga stilistja spanjolle Blanca Miro, hodhi në treg ??një këmishë jashtëzakonisht të popullarizuar me jakë ‘Peter Pan’ me ngjyrat më trendi të këtij viti, e cila tërhoqi vëmendje dhe stilistja e modës Batsheva Hay përfshiu disa fustane me jakë ‘Peter Pan’ në koleksionin e saj para vjeshtës.

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor