Veshje 12 Mars 2021

5 kombinime për t’u dukur ‘chic’ me atlete këtë pranverë

Veshje

Disa dashuri nuk mbarojnë. Dhe ajo për atletet duket e destinuar të zgjasë për shumë kohë. Edhe këtë periudhë janë një prej aksesorëve më të dashur, më të dëshiruar, më të shfletuar në sitet online.

Nga modelet prej kanavase ose lëkure të bardhë tek ato me shollë ‘chunky’ tashmë të pamungueshme, deri tek versionet më teknike të projektuara për vrap, revista Grazia ka përzgjedhur 5 look me atlete për të qenë ‘chic’ nga koka tek këmbët.

Kostum me pantallona me bel të lartë, xhaketë dopipet, t-shirt pambuku dhe atlete lëkure e kamoshi me shollë gome

Xhinse të drejta, këmishë oversize, çantë thes lëkure dhe atlete stil i viteve ‘80

Minifund, bluzë xhins me jakë oversize, miniçantë lëkure dhe atlete pëlhure në stil këpucësh

Fustan me lule, rrip lëkure, vathë formë rrethi gold dhe atlete stil basketbolli

Pardësy, pantallona cigare, pulovër pambuku me gërsheta, atlete kamoshi color-block me gomë të lartë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor