Veshje 2 Prill 2021

Funde + këpucë të sheshta; 5 kombinime të thjeshta për pranverë-verën

Veshje

Me atlete, shapka, mocassini dhe jo vetëm: ja me cilat këpucë të sheshta mund t'i kombinoni fundet tuaja këtë pranverë-verë. Të shkurtra, mesatare apo të gjata, fundet bashkohen në mënyrë perfekte me stilet e sheshta të këpucëve, mjaft të luani pak me kreativitetin dhe të keni guximin të eksperimentoni. Do të arrini të krijoni një look me shumë stil, edhe pse do të hiqni dorë nga takat.

Nëse keni nevojë për pak frzmëyim, ja 5 ide nga revista e modës Grazia.it:

Fund sateni + atlete

Fund me pala +mules pa takë

Minifund xhins + friulane

Fund midi me lule + mocassini

Minifund me printe + slingback

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor