Keshilla mode 13 Prill 2021

Nga Dukeshë në një jetë të thjeshtë; ndryshimet e veshjeve të Meghan gjatë 2 shtatzënive janë shumë të mëdha

Keshilla mode

Në 37-vjetorin e njoftimit të dytë të shtatzënisë së Princeshës Diana, Meghan Markle dhe Princi Harry praktikisht “thyen” internetin pasi zbuluan se prisnin fëmijën e tyre të dytë. Çifti ndau lajmin emocionues në Ditën e Shën Valentinit me një foto romantike, në të cilën shfaqej Meghan  shtatzënë me veshjen e saj nga Carolina Herrera.

Natyrisht, fansat tani janë kurioz nëse ajo si mama do të mbajë pamjen e saj elegante si në shtatzëninë e pare apo do të ndryshojë gjërat gjatë shtatzënisë së saj të dytë, veçanërisht tani që ajo është larguar nga detyrat e saj mbretërore. Eksperti i stilit Stitch Fix Caitlin Yacopetti  thotë "Unë mendoj se do të shohim që Meghan që do të vazhdojë të mbështetet në zgjedhjen e veshjeve  më autentike për të këtë shtatzëni. Ndërsa shtatzënia e saj me Archie u përcaktua nga pamja klasike, e sofistikuar, të modës së lartë, unë mendoj se kjo shtatzëni do të përcaktohet nga një stil më të  rastësishme, si xhinse, këmisha dhe sandale të rehatshme ".

Vetëm 1 muaj më parë, ne kemi parë dukeshën  me një fustan të zi prej mëndafshi Armani gjatë intervistës së saj me Oprah.

Sigurisht që duket se Meghan po anon në pamje më praktike, dhe sipas Yacopetti: -"Estetika e stilit të Meghan është e përjetshme, e lezetshme dhe klasike dhe ajo e mbart atë me vete në shtatzëni".

Presim që të shohim akoma më shumë veshje të Meghan në shtatzëninë e dytë...

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor