Modë 16 Prill 2022

Pantallonat që kurrsesi s'duhet të mungojnë këtë pranverë në garderobë, të gjithë do të kthejnë kokën nga ju

Modë

Pantallonat e stilit "gaucho" do të jenë protagonistët e veshjeve tona gjatë gjithë vitit 2022. Të gjithanshme, të përshtatshme për pamje më të përditshme ose më elegante: ato janë një veshje që përshtatet me të gjitha nevojat stilistike!

Të zeza, lëkurë, kamosh, me ngjyra: pantallonat "gaucho" janë një veshje që ndërthur rehatinë dhe stilin me lehtësinë ekstreme. Forma e tyre dhe këmbët shumë të gjera i bëjnë të duken pothuajse si funde, duke kombinuar elegancën në dukje fundit me rehatinë e pantallonave të përshtatshme edhe për veshjet e përditshme. Me çizme me taka të larta ose me këpucë të sheshta: pantallonat "gaucho" do t'ju bëjnë të dukeni gjithmonë shumë bukur. Lexoni artikullin e mëposhtëm për të zbuluar se si t'i përshtatni më së miri ato!

Për veshje të përditshme:

Pantallonat "gaucho" janë jashtëzakonisht të gjithanshme. Në fakt, në varësi të mënyrës se si do të zgjidhni t'i kombinoni, do të kemi një efekt tjetër. Në versionin e xhinsit me top dhe çizme do të kemi një pamje për paradite, një kryqëzim mes të përditshmes dhe elegantes. Edhe në versionin kamosh, ndoshta e kombinuar me një bluzë të shkurtër, që do të na japë një pamje elegante por sportive.

Për veshje më elegante

Pantallonat "gaucho" gjithashtu mund të jenë aleate besnike për pamjet tuaja më elegante. Të kombinuara me një xhaketë sportive të së njëjtës ngjyrë, një palë çizme me takë të lartë do t'ju japin menjëherë sharmin elegant. Edhe me një këmishë të bardhë me dekolte do të arrini një kombinim vërtet mbresëlënës. Pantallonat "gaucho" mund të vishen edhe me një palë këpucë të sheshta ose balerina, për ata që e duan rehatinë dhe kanë nevojë të veshin këpucë të rehatshme gjatë gjithë ditës.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor