News / 13 Maj 2022, 16:43

Si e ëma dhe e bija, Almeda Abazi ndan foton e veçantë me ndjekësit

Si e ëma dhe e bija, Almeda Abazi ndan foton e veçantë me

Ish miss-i i Shqipërisë Almeda Abazi ka publikuar së fundmi një fotografi të ëmbël me të bijën, Alina. Abazi e cila jeton prej vitesh në Turqi me familjen e saj, shihet tesa mban në krahë vogëlushen ndërsa janë kombinuar njësoj.

”Vajza ime e ëmbël”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Almeda ka dhe një djalë me aktorin turk, Tolgahan Sayisman, me të cilin është martuar prej disa vitesh. Efehan festoi pak ditë më parë 3 vjetorin e lindjes. Almeda është njohur me yllin e telenovelave në Turqi ndërsa mbajtën një dasmë luksoze në SHBA.

Si e ëma dhe e bija, Almeda Abazi ndan foton e veçantë me

Si e ëma dhe e bija, Almeda Abazi ndan foton e veçantë me

Horoskop