Showbiz 18 Maj 2022

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë sekretin, ja ç'ka ndodhur me ta tre vite më parë

Showbiz

Këngëtarja Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë në pritje të fëmijës së tyre të parë por ditën e djeshme ata kanë surprizuar fansat me një lajm. 

Çifti i ka dhënë fund beqarisë dhe jo së fundmi por plot tre vjet më parë. Ata kanë ndarë dje foto në natyrë, ku këngëtarja shihet e veshur me fustan të bardhë. 

"Të martuar që në 2019. Zoti dhe Zonja Prelvukaj", shkruajnë këngëtarët.

Në foto Eni duket elegante dhe plot sharm ndërsa ka veshur një fustan të bardhë me shpinën e hapur ndërsa ka zgjedhur një  model të thjeshtë për flokët e saj biondë të gjatë. 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor