Tendencat e fundit te modes 14 Qershor 2022

Këshilla e stilistit të njohur, mos iu ndani këtyre 3 ngjyrave gjatë verës

Tendencat e fundit te modes

Cilat janë ngjyrat dhe tendencat e verës? Kjo është një pyetje që të gjithë e bëjnë. Për këtë temë që na intereson të gjitha vajzave, ka folur gjatë një interviste stilisti i njohur Dashi Sela.

I ftuar në emisionin “Jeto me Orën” ai tregoi silat janë tendencat dhe ngjyrat e sezonit të verës 2022. Lidhur me materilin më "in" të stinës së verës, ai tha se do të mbizotërojë linoja.

"Në trend është materiali lino. Janë ngjyrat jeshile, e verdha, e bardha. Kur zgjedhim ngjyra të forta duhet të kemi kujdes me këpucët dhe çantat. Perlat janë shumë trend këtë verë.

Duhet të jemi sa më minimalisë. Mos të mungojë ngjyra jeshile, aksesorët, sandalet. Dhe për djemtë dhe për vajzat ka ngjyra. Ngjyrat e ndezura për vajzat", - tha ai.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor