Kujdesi per trupin 21 Qershor 2022

VIDEO/ Truku që ju ngre gjoksin pa veshur reçipeta me mbushje

Kujdesi per trupin

Një eksperte e veshjeve ka zbuluar një truk sekret për t’i bërë gjinjtë tuaj të duken më të mëdhenj, pa sytjena me mbushje.

Përdoruesje e TikTok, @Americanthreads, e cila ka afro 400 mijë ndjekës, ndau një truk të mrekullueshëm për të arritur një siluetë më femërore, pa pasur nevojë për sytjena të veçanta.

Shkrimi nën postimin e saj lexon “Nuk ke sytjena me mbushje? Nuk ka problem”.

Në video, ajo kalon një copë fije nëpër të dy rripat e sytjenave të saj në pjesën e përparme të gjoksit të saj. Më pas ajo tërheq kordonin e vendosur në qendër të gjoksit, duke e lidhur një nyjë.

Më pas, tërheq kordonin mbi kokë dhe mbi supe pas shpinës, ku e shtrëngon përsëri, përpara se ta lidhë

@americanthreads No push up bra? No problem???? Send this to your bestie who needs to know this! #brahack #stylehacksforgirls #boobhacks #fortheladies ♬ original sound - kooze

nyjë dhe të fusë skajet e kordonit në bluzën e saj. Rezultati është një pamje më e ngritur që ju bën të dukeni më bukur dhe më të bëshme.

Ekspertja e veshjeve mori mbi 182 mijë pëlqime në postimin e saj, i cili gjeneroi më shumë se tre milionë shikime. 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor