News / 29 Qershor 2022, 13:14

Mos vallë na kanë hedhur hi syve dhe arsyeja e vërtetë e ndarjes së Shakira-s dhe Piquè është kjo

Mos vallë na kanë hedhur hi syve dhe arsyeja e vërtetë e

Vazhdojnë spekulimet rreth ndarjes së Shakirës dhe Gerard Piqué; megjithatë, ish-kunati i këngëtares na siguron se ai e di të vërtetën. Roberto Garcia, ish-i dashuri i një prej motrave të Shakirës, tha për median spanjolle “EsDiario” se problemet mes çiftit filluan për para.

Garcia tha se Gerardi i kërkoi nënës së fëmijëve të tij një kredi në mënyrë që ai të mund ta investonte atë në biznese të tjera. Megjithatë, këngëtarja refuzoi të huazonte paratë, sepse prindërit e saj i sugjeruan që ajo të mos e bënte këtë.

“Sipas asaj që më ka thënë një person shumë i afërt i tyre, mes të dyve ka pasur një problem ekonomik. Supozohet se Pique do t’i kishte kërkuar Shakirës para për një çështje investimi dhe familja e këngëtares nuk ka pranuar t’ia japë. Ata nuk i përziejnë paratë e tyre dhe e mbajnë ekonominë familjare në 50%,” tha Roberto Garcia.

Roberto pohon gjithashtu se këngëtarja nuk ka pasur kurrë synime të martohej.

Horoskop