Showbiz 3 Gusht 2022

Kim bindi të ëmën të dalë pa makeup dhe të gjithë fansat u habitën nga pamja e saj

Showbiz

Kim Kardashian ndau një video të nënës së saj duke përdorur produktet "SKNN BY KIM" dhe si rrallëherë patëm mundësinë të shihnim Kris Jenner pa grim.

Jenner mori komente jashtëzakonisht pozitive, përfshirë edhe ato ku thuhej se ajo duket 40 vjeçe.

"Kris duket natyrshëm e bukur! Më pëlqen ta shoh atë," thuhej në një një koment.

“Shpresoj ta dish sa e bukur je pa grim”, shkruante dikush tjetër.

“Më pëlqeu fakti që ajo e bëri procesin pa përdorur filtër”, shtoi një tjetër komentues.
AD

Dhe duhet thënë se Kris Jenner nuk duket aspak si një 66-vjeçare dhe shpresojmë të shohim sa më shpesh pamje të tilla pa grim.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor