Showbiz 4 Gusht 2022

"Ditëlindje në 40 gradë", Manjola Nallbani "sfidon" vajzat e reja me pamjen nga pishina

Showbiz

Manjola Nallbani është një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare. Ajo sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 53 vjeç.

Ndonëse vitet kanë ikur, Manjola ka spikatur gjithmonë për linjat perfekte. Sot ajo ka publikuar një video nga pishina, ku shfaqet me bikini dhe me forma trupore tepër seksi.

“Ja te vishemi bukur me kostum si per ditelindje? Meqe na qellon ne 40 grade? Faleminderit ZOT per cdo dite e vit te jetes”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani)

Kujtojmë që Manjola vazhdon të jetë aktive në muzikë edhe në ditët e sotme, gjithashtu dhe pedagoge në Universitetin e Arteve.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor