News / 8 Gusht 2022, 14:08

Faktet flasin vetë, kjo është arsyeja pse Rozana Radi nuk bën botox

Faktet flasin vetë, kjo është arsyeja pse Rozana Radi nuk

Nëse i keni hedhur një sy profilit në Instagram të Rozana Radit këto kohë, me siguri nuk mund të mos e keni vënë re ndryshimin e saj në pamjen e jashtme. Vajza çapkëne e showbizz-it shqiptar duket më elegante se kurrë, e sigurisht që merita i takon vendosmërisë së saj për të punuar fort me veten dhe 10 kg më pak janë me të vërtetë për t'u vlerësuar, lexoni Humbi 10 kilogramë për 2 muaj, Rozana Radi zbulon sekretin e dobësimit.

Por, ka diçka që Rozi s'do e provonte kurrë: BOTOXI. “Një aktore në profesion nuk duhet të përdorë Botox pvr mendimin tim, sepse i ikën mimika dhe do t ishte e vdekur në portret kur interpreton. Nëse ngrej vetullat efekti është ky në foto”, shkruan Rozana.

Faktet flasin vetë, kjo është arsyeja pse Rozana Radi nuk

Më pas ajo ka treguar se nuk lyhet kurrë gjat ditës si dhe e quan veten me fat që Zoti i ka dhënë tiparet e fytyrës fiks siç ajo i do dhe për këtë arsye nuk do të bëjë kurrë ndërhyrje.

Horoskop