News / 8 Gusht 2022, 18:28

Pushimet e buzëqeshura të Blendi Fevziut, ja kush po e shoqëron gazetarin e njohur në ishullin e famshëm grek

Pushimet e buzëqeshura të Blendi Fevziut, ja kush po e shoqëron

Jemi mësuar ta shohim pothuaj gjithë kohën në televizion, por përtej magjisë së ekranit të vogël Blendi Fevziu është një baba i përkushtuar që ashtu si çdo prind tjetër i duhet të bashkëjetojë me sfidat e mirërritjes së vajzave dhe edukimit të tyre, por edhe të jetë pjesë e kënaqësisë së tyre.

Ai mban një profil modest lidhur me publikimin e detajeve për jetën e tij familjare dhe vetëm së fundmi duket se ka thyer disi barrierën, që kishte vendosur mes tij dhe ndjekësve në rrjetet sociale.

Blendi është shumë aktiv në Instagram ku ndan vazhdimisht fotografi nga udhëtimet e tij të shumta rreth e qark botës, peisazhe dhe destinacione që do i kishte zili kudo. Ai ka postuar së fundmi dy fotografi me Mishelin, e cila tashmë është një zonjushë e vërtetë bukuroshe dhe tashmë e shoqëron babin në destinacionin më IN të momentit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)

 

Horoskop