Modë / 13 Gusht 2022, 12:14

Po “çmendin” gjithë yjet botërore, atletet që nuk duhet të mungojnë në vjeshtë dhe nuk kushtojnë shumë

Po “çmendin” gjithë yjet botërore, atletet që

Ai përkisni edhe ju kategorisë së atyre njerëzve që nuk i ndahen kurrë atleteve? Që vishni atlete me fustane, me kostume, me xhinse të shkurtra? Nëse po, atëherë kemi një lajm të mirë për ju. Duke studiuar pamjen e ikonave të modës, ne kemi gjetur palën e atleteve të ardhshme që do duhet t'i shtoni në koleksionin tuaj pa u menduar. Janë Adidas dhe siç e shihni janë mjaft të përballueshme.

Të quajtura Adidas Samba , ato janë kthyer nga vitet '50 dhe bota e modës parashikon se do të bëhen tendenca e radhës e këpucëve të vjeshtës. Ata tashmë janë parë të veshura ngaKendall Jenner , Kaia Gerber dhe Bella Hadid.

Po “çmendin” gjithë yjet botërore, atletet që

Po “çmendin” gjithë yjet botërore, atletet që

Po “çmendin” gjithë yjet botërore, atletet që

Horoskop