Turizmi / 15 Gusht 2022, 11:41

Stil në plazh: Bizhuteritë më të bukura që mund të vendosen kur bëni banjo dielli

Stil në plazh: Bizhuteritë më të bukura që mund të

Në listën e aksesorëve për të mos u harruar për një look perfekt plazhi, prej disa kohësh nuk mungojnë t bizhutë me ngjyra, gjerdanët me perla dhe zinxhirët e hollë. 

 Për t'i dhënë një pamje më të bukur rrobave të banjës klasike, për të shkëlqyer në rërë, me lëkurën e nxirë, këtë vit bizhuteritë shkëlqejnë dhe në det. 

Stil në plazh: Bizhuteritë më të bukura që mund të

Nuk ka asnjë aksesor që simbolizon më shumë shpirtin dhe butësinë verore se sa ai i kyçit të këmbës. Shumë i hollë, me pëlhura shumëngjyrëshe, elegant në ar ose argjend, ose maksimalist dhe i pasur me hijeshi dhe gurë të çmuar, byzylyku ​​i kyçit të këmbës përshtatet me çdo stil dhe rast. Gjatë ditës i shton një bukuri shtesë bikinit, duke shkëlqyer nën rrezet e diellit; në mbrëmje është perfekt për të vazhduar argëtimin në rërë apo për pamje më elegante.

Jo vetëm për në plazh.  I hollë dhe thuajse i padukshëm, byzylyku i kyçit të këmbës është perfekt së bashku me sandale me taka të larta, gati për të shkëlqyer me fustane të shkurtër dhe funde mini. Një detaj që nuk duhet nënvlerësuar për ta bërë pamjen finale interesante dhe befasuese.

Zinxhirë trupi për të mahnitur dhe joshur
Bizhuteritë e trupit janë zbulimi i vërtetë i sezoneve të fundit. Në veçanti, zinxhirët e trupit, gjerdanet që vendosen   midis ose belit, ndriçojnë dhe pasurojnë bluzat e thjeshta të pambukut si dhe bikini ose trikini. 

Stil në plazh: Bizhuteritë më të bukura që mund të

Zinxhirët e trupit diskrete, pothuajse të padukshëm, më magjepsës karakterizohen nga zinxhirë të hollë të artë, siç janë ato firmato.

Stil në plazh: Bizhuteritë më të bukura që mund të

Perla dhe gurë me ngjyra

Stil në plazh: Bizhuteritë më të bukura që mund të
Për t'u zhytur plotësisht në verë, duhet të përqendroheni te materialet dhe gurët që tregojnë anën e shkujdesur dhe të prekur të stinës më të nxehtë të vitit.

Nuk mund të gaboni duke u fokusuar tek perlat, natyrale, të çrregullta, shumë trendi. Larg përsosmërisë së chokers klasike, ata i japin vetes interpretime të paprecedentë në byzylykë me detaje të arta dhe zinxhirë të sofistikuar të trupit, pa i shumë seriozisht.

 

Horoskop