Showbiz 15 Gusht 2022

Pas divorcit të dhimbshëm këngëtarja Adele konfirmon lidhjen e re: "Nuk kam qenë kurrë e dashuruar kështu"

Showbiz

Këngëtarja e njohur Adele thotë se është “e fiksuar” pas të dashurit të saj Rich Paul dhe “nuk ka qenë kurrë e dashuruar kështu”. 34-vjeçarja konfirmoi lidhjen e saj me menaxherin sportiv amerikan në shtator të vitit të kaluar.

Pavarësisht se ishte shumë hermetike për jetën e saj private në të kaluarën, në një intervistë për revistën Elle së fundmi ajo foli për dëshirën për t’u martuar dhe për të pasur shumë fëmijë.Pavarësisht thashethemeve që qarkulluan në fillim të këtij viti që Adele dhe Paul ishin fejuar, kengetarja tha se nuk ishte kështu.

Duke folur për lidhjen e saj të re, Adele u shpreh: “Nuk kam qenë kurrë e dashuruar kështu. Jam e fiksuar pas tij”.Dyzet vjeçari Paul është themeluesi i kompanisë menaxhuese Klutch Sports Group, e cila përfaqëson yje të profilit të lartë të basketbollit, duke përfshirë LeBron James, Anthony Davis dhe John Wall.Adele, e cila tani jeton në Los Angeles, tha se pavarësisht ëndrrës për të rritur familjen e saj, fokusi për momentin është në rezidencën e saj të ardhshme në Las Vegas.“Unë patjetër dua më shumë fëmijë. Një jetë e qëndrueshme më ndihmon me muzikën time. Por tani, gjithçka që kam në trurin tim është Las Vegas.”

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor