Showbiz 18 Gusht 2022

Probleme me shëndetin? Rudina Dembacaj tregon të vërtetën dhe “i lë amanetet” bashkëshortit

Showbiz

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj di si ta kthejë vëmendjen nga vetja, jo vetëm për punët që bën, por edhe në momentet kur bën batuta e shaka, gjithmonë "pikante". Shembulli i fundit ishte dje, kur kishte postuar një InstaStory, me një foto nga spitali, teksa i linte "amanetet" bashkëshortit, Mark Frrokut. 

Gjithsesi, duke ju përgjigjur shqetësimit të fansave, aktorja sqaroi se e gjitha ishte një shaka dhe në fakt është duke bërë vetëm një injeksion "pak të vështirë, duke shtuar se nuk e kishte amanet serioz. “Më tepër për të ç’tensionuar Markun”-përfundon ajo.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor