Mirëqenie / 13 Shtator 2022, 18:24

Si Hirushe, çfarë duhet të bëjnë të gjitha vajzat dhe gratë bionde këtë sezon

Si Hirushe, çfarë duhet të bëjnë të gjitha

Vjeshta ka mbërritur dhe shumë shpejt do të vijë edhe dimri dhe kjo është koha e duhur për një ndryshim të plotë apo edhe për një rinovim të flokëve.

E dini gjithashtu që takimin në parukeri duhet ta rezervoni menjëherë, pasi deti dhe dielli i kanë prishur mjaftueshëm, por mos u ndalni vetëm tek prerja e flokëve.

Nëse jeni bionde apo nëse do të bëheni, ka një trend të ngjyrës së flokëve që duhet ta kontrolloni menjëherë sepse mund t’ju ​​përshtatet shumë. Bëhet fjalë për “Bionden e Hirushes”, e cila është diku mes platinit dhe të bardhës së akullit, duke na ndihmuar të largojmë njollat ​​e verdha dhe duke rinovuar tërësisht pamjen tonë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by COLUMBUS OHIO | LIVED IN | BALAYAGE (@malisaweaverhair)

Ajo që duhet të dini nëse nuk e keni marrë ende vendimin e ndryshimit të madh, është se biondja do të rikthehet dhe do të dominojë këtë vit, siç mund të themi se po, është viti i saj.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Melissa Hernandez (@melissa.hernandez)

Pra, diçka na tregon se kjo nuancë do të na "shqetësojë" shumë në muajt në vijim.

 

Horoskop