Showbiz 25 Shtator 2022

Çfarë ka ndodhur me Kim Kardashian? Milionerja ndryshon "trendin" e gjoksit dhe vitheve të mëdha

Showbiz

Paraqitja e Kim Kardashian në “The Late Late Show with James Corden” është komentuar gjerësisht në rrjet, teksa ndjekësit mendojnë se ka disa ndryshime në fizikun e saj.

41-vjeçarja u shfaq me një fustan argjendi, por fansat vunë re se gjoksi i saj është më i vogël se sa dukej më parë. Fansat mendojnë se Kim ka hequr implantet e gjoksit.

Disa ndjekës të tjerë thonë se trupi i bilioneres ka ndryshuar që nga lindja e fëmijës së tretë, por në fakt  Kardashian solli në jetë fëmijën e saj të tretë nëpërmjet një nëne surrogate.

Kim mbajti një dietë kur i duhej të vishte fustanin ikonik të Marilyn Monroe dhe që atëherë të gjithë kanë vënë re se ajo vetëm po dobësohet. Disa e lidhin këtë me stresin që biznesmenia ka pësuar dy vitet e fundit, e të tjerë thonë se Kim po ndryshon trendin e vitheve dhe gjoksit të madh, me një stil elegant dhe shumë vajzëror.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor