Showbiz 28 Shtator 2022

Të gjithë kundër Meghan dhe Harry-t, dëshmitë e reja të stafit mbretëror tregojnë anën e errët të çiftit të Sussex

Showbiz

"Një sociopate narciziste e cila kishte planifikuar që në fillim të largohej nga familja mbretërore". Të paktën kështu mendojnë pjesëtarët e stafit që u kujdes për ish-dukeshën e Sussex-it gjatë qëndrimit të saj në Mbretërinë e Bashkuar. Ky përfundim është zbuluar në librin "The Hidden Power Behind the Crown" nga Valentine Low, i cili pritet të publikohet më 6 tetor, por reporterja e "Times" ka vendosur të publikojë që tani disa fragmente.

Autorja ka mbledhur disa dëshmi nga personeli mbretëror, shumë prej të cilëve bien dakord për qëndrimin tekanjoz dhe mendjemadh të Meghan Markle. Disa prej syresh shprehen se ajo ishte shumë bullizuese, deri në kufijtë e ofendimeve personale. 

Në libër shkruhet gjithashtu se Princi Harry ishte "po aq përçmues sa gruaja e tij" ndaj stafit. Një burim i tha Low: “Ai u dërgonte punonjësve emaile të tmerrshme dhe ishte kaq i vrazhdë. Çifti i dukëve u bënin vazhdimisht presion bashkëpunëtorëve të tyre, duke i kontaktuar çdo dhjetë minuta edhe në fundjavë."

Duke shtuar se për shkak të ngacmimeve dhe ngacmimeve të vazhdueshme nga Harry dhe Meghan, anëtarët e stafit mbretëror kishin hapur një grup të quajtur "Klubi i të mbijetuarve të Sussex".

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor