Showbiz 30 Shtator 2022

Në ditën e tij të lindjes, Ermal Mamaqi zbulon nxjerr në pah detajin në fytyrën e Joelit

Showbiz

Në shtëpinë e Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës sot ka festë. Gëzimi i tyre i parë, Joeli, feston ditëlindjen e nëntë. Urimin e parë e ka marrë nga babi Ermali që në një postim në Instagram i ka dedikuar të birit fjalët më të ëmbla, duke vënë në pah gjithashtu  një detaj në fytyrën e të birit, një nishan në formë zemre.

“M'u deshën 9 vite të shoh që ky Kingu përveç dashurisë që rrezaton, ka dhe një shenjë afër mëndjes që është një zemër. Jetë të gjatë dhe me shëndet gëzimi ynë i parë. Joel  9.”, ka shkruar Ermali.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor