News / 5 Tetor 2022, 14:38

Beyonce përzgjedh stilisten shqiptare, vesh fustanin e saj në videoklipin e fundit

Beyonce përzgjedh stilisten shqiptare, vesh fustanin e saj në

Stilistja e njohur Lena Berisha, ka arritur tashmë një sukses të madh me krijimet e saj.

Dizajnerja nga Prizreni ka pasur fatin të veshë me krijimet e saj artistë të mëdhenj të botës si këngëtarja Bebe Rexha, Cardi B edhe shumë personazhe të tjerë.

Së fundmi Lena i ka surprizuar të gjithë pasi ka zbuluar se është përzgjedhur nga mbretëresha e popit Beyonce.

“Queen B” ka zgjedhur fustanin e stilistes për klipin e saj të Tiffany & Co dhe dukej e mrekullueshme. Fustani mjaft i veçantë dhe i shndritshëm, është një krijim të cilin Berisha e ka zbuluar edhe më parë dhe tashmë u vesh nga ylli i muzikës.

Beyonce përzgjedh stilisten shqiptare, vesh fustanin e saj në

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by L e n a B e r i s h a (@lenaberishaofficial)

Beyonce përzgjedh stilisten shqiptare, vesh fustanin e saj në

 

Horoskop