Modë / 12 Tetor 2022, 11:27

Palltot-shall, jo vetëm trendi i momentit por shumë të përshatshme për të ftohtin

Palltot-shall, jo vetëm trendi i momentit por shumë të

Kur bën ftohtë gjëja e parë që bëjmë para se të dalim nga shtëpia është veshja e palltos së ngrohtë. Ne e duam strukturën e saj komode. E njëjta gjë me një shall ‘oversized’ që na mbështjell me stil. Po sikur t’ju thoshim që këtë vit këta të dy bëhen një? Nëse ka një gjë që mund të garantoj për vjeshtën, është se do të shihni shumë pallto në stilin e shallit. Nga deveja elegante tek nuancat më të errëta me qepje të kundërta, është e qartë se ata po kalojnë një moment.

Mesa duket kjo pallto me shallin e saj është një nga më të shiturat. Në të njëjtën kohë ky stil palltoje është elegant, i gjithanshëm dhe ju mban ngrohtë. Si t’i rezistosh?/Burimi: abcnews.al/

Palltot-shall, jo vetëm trendi i momentit por shumë të

Palltot-shall, jo vetëm trendi i momentit por shumë të

Palltot-shall, jo vetëm trendi i momentit por shumë të

Horoskop