News / 5 Dhjetor 2022, 16:39

Julia Roberts surprizon mikun e saj George Clooney me fustanin në nder të tij

Julia Roberts surprizon mikun e saj George Clooney me fustanin në nder

Aktorët e famshëm Julia Roberts dhe George Clooney janë bërë sërish së bashku pjesë e një komedie romantike “Ticket to Paradise”.Duke luajtur në shumë filma të suksesshëm ata kanë provuar se kanë një kimi të jashtëzakonshme me njëri-tjetrin.

Filmi i fundit e kishte premierën në tetor dhe ktheu edhe njëherë dyshen e famshme në personazhe shumë të preferuar. 

Julia Roberts surprizon mikun e saj George Clooney me fustanin në nder

Së fundmi aktorja 55 vjeçare ka treguar mbështetjen për mikun e saj, në Nderimet e 45-të vjetore të Qendrës Kennedy në Uashington DC të dielën.

Julia Roberts surprizon mikun e saj George Clooney me fustanin në nder

Julia kishte veshur një fustan të gjatë të zi nën një xhaketë të vogël të zezë që përfundonte në mes të shpinës.Fustani i saj ishte i mbuluar me fotot e George ndërsa aktorja u shfaq e qeshur me bashkëshortin e saj, prej tashmë 20 vitesh Daniel Moder.

Julia Roberts surprizon mikun e saj George Clooney me fustanin në nder

Julia Roberts surprizon mikun e saj George Clooney me fustanin në nder

 

Horoskop