News / 5 Shkurt 2023, 11:38

Të gjithë sytë tek ajo, Rita Ora shfaqet seksi në tapetin e kuq në Los Angeles

Të gjithë sytë tek ajo, Rita Ora shfaqet seksi në tapetin e

Këngëtarja Rita Ora mori të gjithë vëmendjen e aktivitetit të organizuar nga Limitless. 32-vjeçarja iu bashkua listës së gjatë të fytyrave të famshme në festën para Grammy-t.

Këngëtarja e “Let You Love Me” bëri një paraqitje mahnitëse teksa kishte veshur një fustan të tejdukshëm të bërë nga një material me rrjetë ngjyrë nudo që i binte poshtë drejt kyçeve të këmbës.

Të gjithë sytë tek ajo, Rita Ora shfaqet seksi në tapetin e

Veshja përmbante detaje të zeza, me pupla që shkonin pjesshërisht rreth qafës dhe zonës së sipërme të gjoksit, dhe vazhdoi të kufizonte anët drejt këmbëve.

Fustani i tejdukshëm u kombinua me një palë taka të hapura dhe të zeza me rripa për t’u përshtatur me dukjen totale. Flokët e saj voluminoze ishin të ndara në mes që i la pas shpine me kaçurrela.

Ritës në event iu bashkua motra e saj e madhe, Elena Ora, e cila zgjodhi një fustan lëkure të zi pa mëngë. 

Të gjithë sytë tek ajo, Rita Ora shfaqet seksi në tapetin e

Të gjithë sytë tek ajo, Rita Ora shfaqet seksi në tapetin e

Të gjithë sytë tek ajo, Rita Ora shfaqet seksi në tapetin e

Horoskop