News / 6 Shkurt 2023, 12:13

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy, ku triumfoi Beyoncé. Yjet parakaluan në tapetin e kuq në Los Angeles, në edicioni e 65-të të eventit më të rëndësishëm në industrinë e muzikës. Më poshtë ju sjellim fotot me veshjet që tërhoqën vëmendjen e paparacëve, por edhe publikut të thjeshtë.

Taylor Swift

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Beyoncé 

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Cardi B dhe Offset

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Shania Twain

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Doja Cat

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Camilla Cabello

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Maneskin

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Anitta

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Pharrell Williams

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Dj Khaled

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Olivia Rodrigo

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Harry Styles

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Bebe Rexha

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Sam Smith

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Izzy

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Amber Rose

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Paris Hilton

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Lourdes Leon

Grammy Awards 2023: Si u veshën yjet në tapetin e kuq

Horoskop