News / 7 Shkurt 2023, 13:37

E krahasuan me personazhin e filmit të famshëm horror, fansat të shqetësuar nga pamja e Madonna-s

E krahasuan me personazhin e filmit të famshëm horror, fansat të

Nuk është hera e parë që mbretëresha e muzikës pop Madonna bie pre e kritikave për shkak të pamjes së jashtme. Disa muaj më parë një video e publikuar në TikTok bëri xhiron e web-it, pasi artistja 64-vjeçare u shfaq e transformuar në fytyrë teksa këndonte hitin e saj "Frozen", lexoni (Videoja e fundit e Madonna-s alarmoi fansat, askush nuk e beson ç'i ka ndodhur fytyrës së saj).

E njëjta gjë ndodhi edhe gjatë ndarjes së çmimeve Grammy. Artisja 64-vjeçare u ngjit në skenën Crypto.com Arena-s për të prezantuar bashkëpunimin e suksesshëm të Sam Smith dhe Kim Petras, por sytë e të gjithëve ishin mbi të dhe kaq mjaftoi që në rrjete sociale të shpërthenin komentet. 

E krahasuan me personazhin e filmit të famshëm horror, fansat të

"Madona kush? Jooooo, nuk mund të jetë ajo?" shkroi dikush në Twitter. "Do të doja që Madonna të mos e prekte kurrë fytyrën. Duhet të ndalojë me operacionet plastike dhe të pranojë procesin e plakjes”, ka komentuar një tjetër ndjekës."-  komentoi një tjetër. "Madonna as që duket më si Madonna", disa madje e krahasuan me sarkazëm me Billy The Puppet, personazh i filmit thriller Jigsaw.

E krahasuan me personazhin e filmit të famshëm horror, fansat të

E krahasuan me personazhin e filmit të famshëm horror, fansat të

Horoskop