News / 1 Janar 1970, 01:00

Sjellja e çuditshme e Nicole Kidman në 'Oscars 2023' i habiti tē gjithë

Sjellja e çuditshme e Nicole Kidman në 'Oscars 2023' i

Nicole Kidman dukej e mrekullueshme në Oscars në Los Angeles të dielën, e veshur me një fustan të zi me temina nga Armani Privé. Dhe fansat u emocionuan kur e panë atë duke pozuar për fotografët në tapetin e kuq. Ylli i Hollivudit ishte jashtëzakonisht i relaksuar pranë bashkëshortit të saj Keith Urban, madje mori kohën e saj qeshi, pozoi para kamerës dhe bëri shumë gjeste me duar.

Por disa që e panë videon filluan të komentojnë në Tëitter se aktorja fituese e Oscars, padyshim që i kishte kthyer disa gota para se të dilte në tapetin e kuq të ceremonisë.Po ju si iu duket? Shihni pamjet dhe e vlerësoni vetë...

Horoskop