News / 15 Mars 2023, 12:51

"Pritshmëria vs realiteti", aktorja e famshme "kapet mat" në kuzhinë pas ndarjes së çmimeve Oscar

"Pritshmëria vs realiteti", aktorja e famshme "kapet

Si duket ana tjetër e ceremonisë, këtë e ka treguar Salma Hayek në Instagram. Aktorja e njohur shkëlqeu në Oscars dhe me të mbërritur në shtëpi, nxitoi në kuzhinë, siç bëjnë shumë njerëz të zakonshëm pas një feste apo një nate jashtë.

“Gëzuar që vazhdojmë me magjepsjen, por më e rëndësishmja është e para”, ka shkruar Salma Hayek në Instagram, ndërsa vajza e saj Valentina (15), e cila ka regjistruar videon hit është shprehur: “Pritjet vs realitet”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Aktorja u takua me kolegun e saj, Antonio Banderas në 'Oscar', dhe kjo u duk si një dejà vu interesante për filmin "Desperado" të Robert Rodriguez nga viti 1995, në të cilin ata luajtën rolet kryesore.

Horoskop