News / 16 Mars 2023, 12:37

Ndryshe u fotografua në Oscars dhe ndryshe në Instagram, edhe Naomi Campbell e tepron me photoshop-in

Ndryshe u fotografua në Oscars dhe ndryshe në Instagram, edhe Naomi

Modelja Naomi Campbell po përballet me reagimet e fansave për postimin e një serie fotografish, të cilat në pamje të parë duken shumë të modifikuara nga Oscars 2023.

Fotot e modeles të postuara në Instagram ishin shumë të ndryshme nga imazhet e bëra në tapetin e kuq. Në imazhe duket se koka dhe hunda e Campbell-it janë shumë më të vogla dhe joproporcionale me pjesën tjetër të trupit të saj.

Ndryshe u fotografua në Oscars dhe ndryshe në Instagram, edhe Naomi
Gjithashtu edhe ngjyra e lëkurës së saj duket më e zbardhur. Fansat menjëherë kanë reaguar, duke u shprehur se Naomi është vetë perfekte por thjesht duhet të pranojë qe po plaket.

"Zoti na ndihmoftë nëse edhe Naomi mendon se ka nevojë për këtë. Ajo është e përsosur siç është. Nuk nevojiten modifikime,”-komentoi një fans.

Ndryshe u fotografua në Oscars dhe ndryshe në Instagram, edhe Naomi

"Ajo nuk dëshiron të pranojë faktin që po plaket dhe kjo është normale",-shtoi një tjetër.

Naomi Campbell është një nga modelet më të kërkuara për katër dekadat e fundit, duke dominuar në pasarela dhe duke qenë imazhi kryesor në kopertinën e pothuajse çdo reviste të modës.

Ndryshe u fotografua në Oscars dhe ndryshe në Instagram, edhe Naomi

Ndryshe u fotografua në Oscars dhe ndryshe në Instagram, edhe Naomi

Ndryshe u fotografua në Oscars dhe ndryshe në Instagram, edhe Naomi

Horoskop