News / 21 Mars 2023, 16:10

Përjetësisht e re, nuk do e besoni sa vjeç mbush sot regjisorja e njohur Vera Grabocka

Përjetësisht e re,  nuk do e besoni sa vjeç mbush sot

Thonë që nuk është etike t’u përmendësh vitet zonjave, por në rastin e Vera Gabockës, nuk mund të rrimë pa i cekur sepse mosha dhe forma e saj nuk kanë pikë lidhjeje me njëra tjetrën. Sot ajo feston ditëlindjen e 72-të dhe po të mos i hidhnim një sy të shpejtë kërkimeve në Google as që do e kishim besuar këtë gjë. Regjisorja e mirënjohur, e cila ka shkruar historinë e suksesit në televizion duke sjellë formate të suksesshme si: "Dance with me", "X Factor", " Your face sounds familiar" etj, duket sikur ka bërë pakt me djallin për t'u dukur përjetësisht e re.

Në ditën e saj të shënuar, ajo ka marrë pafund urime. Megjithatë ai i të dashurit të zemrës, aktorit Timo Flloko, mbetet më i veçanti. Ai i ka dedikuar një poezi, të cilën Vera e ka ka publikuar vetë në profilin e saj shoqëruar me dy foto të tyre ndër vite.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka)

Horoskop