Modë / 6 Prill 2023, 17:22

Doni që të gjithë të kthejnë kokën kur t'ju shohin? Provoni këto 5 kombinime

Doni që të gjithë të kthejnë kokën kur t'ju

Të gjithë e kemi parë skenën ikonike të filmit “Clueless”, ku Cher nis sekuencën e hapjes duke gjetur veshjen perfekte nga garderoba e saj që duket si e pafundme. Jemi të sigurta që çdo vajzë do të donte të ishte në vendin e saj, por e vërteta është që qoftë një herë në jetë secila nga ne e ka provuar ndjesinë e stresit që sa vjen e shtohet kur nuk dime ç’të veshim, hapjes dhe mbylljes së dollapit dhe hedhjes së rrobave në çdo cep të dhomës. Të gjitha ëndërrojmë garderobën perfekte, nga e cila mund të zgjedhim çdo ditë pa përjetuar ankthin se po bëhemi vonë për punë. Epo, ne kemi gjetur kombinimet perfekte dhe ishte më e thjeshtë seç duket.

Sekreti është kombinimi i veshjeve të duhura të cilat janë githnjë fine dhe praktike për çdo rast. Në vijim do t’ju tregojmë 5 kombinime të cilat nuk dalin kurrë nga moda. Me to do të dukeni sikur nuk jeni menduar gjatë ç’të vishni, pasi do të krijoni idenë se jeni një person me një stil i cili nuk del kurrë nga moda pavarësisht trendeve të reja që vijnë e ikin çdo vit.

Xhaketë + xhinse + këmishë + balerina

Doni që të gjithë të kthejnë kokën kur t'ju

Pardesý + fund me pala korrenti + pulovër + çizme të gjata

Doni që të gjithë të kthejnë kokën kur t'ju

Këmishë dhe pantallona xhins + çizme të shkurtra + çantë e vogël dore

Doni që të gjithë të kthejnë kokën kur t'ju

Këmishë e bardhë + pantallona të zeza + taka + syze dielli

Doni që të gjithë të kthejnë kokën kur t'ju

Xhaketë + fustan + sandale të shkurtra + çantë dore me shkëlqim

Doni që të gjithë të kthejnë kokën kur t'ju

 

Horoskop