Personazh / 15 Prill 2023, 16:07

As krem dhe as buzëkuq, po të shihni brenda çantës së Ninës do të surprizoheni të gjithë

As krem dhe as buzëkuq, po të shihni brenda çantës së

Marigona Nila është një nga personazhet më të dashur të Instagramit, jo vetëm për stilin e saj minimalist dhe shumë elegant të të veshurit, për praninë e dy fëmijëve të saj Andra dhe Iartë, por edhe për publikimin e mënyrave më të bukura për arredimin e shtëpive. Kjo e fundit lidhet me profesionin e saj si arkitekte gjë që vihet re lehtësisht sapo hyn në botën e Ninës në rrjeteve sociale.

Ndryshe nga personazhet që kemi parë deri tani në rubrikën " Në çantën time", si Zhaklin Lekatari, Lei Kraja, Santan Çomora, Fjodora Fjora etj, të cilat treguan se gjithnjë mbajnë kuletën e bukurisë me vete, Nina, na surprizoi pasi objekti që nuk i mungon kurrë, ishte pikërisht metri, matësi që nuk harron asnjëherë një person me profesionin e saj.

Nëse jeni kureshtarë se çfarë nuk harron asnjëherë një mami dhe arkitekte të marrë me vete, mund të shihni videon më poshtë:

ne canten time marigona nila

Horoskop